Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, Yasa dışı yollarla Edirne ’den Yunanistan ’a kaçmaya çalışana 10 şüpheli hudut birlikleri tarafından yakalanmıştı.

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı
23 Haziran 2022 - 22:28
Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı,

Yasa dışı yollarla Edirne ’den Yunanistan ’a kaçmaya çalışana 10 şüpheli hudut birlikleri tarafından yakalanmıştı. Yakalanan şüphelilere yönelik yapılan incelemede aralarında FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Güler Yüzlü ’in yeğeni Sümeyye Gülümseyen de saptama edilmişti. FETÖ elebaşı Güler Yüzlü ’in yeğeni Sümeyye Gülümseyen ve diğer şüpheliler yapılan sorgulamanın gerisinde Uzunköprü Adliyesine sevk edilmişti.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ’in yeğeni Sümeyye Gülümseyen ile A.A, M.A. ve ihraç baskın M.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. S.İ.'ye konut hapsi verilirken, D.M. isimli şahıs ise adli yoklama şartı ile özgürlük kaldı. F.S. de savcılık sorgusu sonrası serbest bırakıldı.

Öte yandan aralarında terör örgütü PKK üyesi zanlısının da olduğu 3 kişinin işlemleri sürüyor.

Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ elebaşı Gülen'in yeğeni tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum