Validebağ nöbeti 1 yaşında

Validebağ nöbeti 1 yaşında, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Validebağ Korusu ’nun 261 bin metrekarelik bölümünü bakım ve onarım yapılması nedeniyle 2 sene süreyle Üsküdar Belediyesi ’ne tahsis etti.

Validebağ nöbeti 1 yaşında
23 Haziran 2022 - 07:26
Validebağ nöbeti 1 yaşında,

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Validebağ Korusu ’nun 261 bin metrekarelik bölümünü bakım ve onarım yapılması nedeniyle 2 sene süreyle Üsküdar Belediyesi ’ne tahsis etti. Üsküdar Belediyesi (ÜB) de bir firmaya bu işi 17 milyon liraya ihale etti. Mahalleli dava açarak bu ihaleyi iptal ettirdi. Geçtiğimiz yıl, 21 Haziran günü de masa açarak Validebağ Korusu ’nda nöbet tutmaya başladılar. Nöbette birinci yıllarını tamamlayan Validebağ Gönüllüleri yaptıkları açıklamada, “Sıcakta, soğukta, fırtınada, karda, yağmurda devam ettiğimiz mücadelemiz Üsküdar Belediyesi, Validebağ Korusu ’nun koru olduğunu kabul edene değin devam edecek. Hiç vazgeçmiyorlar lakin unuttukları bir şey var. Biz de vazgeçmiyoruz, buradayız ve direnmeye devam edeceğiz” dedi.

Validebağ nöbeti 1 yaşında, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum