THY duyurdu: Suudi Arabistan'ın uyguladığı seyahat yasağı kaldırıldı

THY duyurdu: Suudi Arabistan'ın uyguladığı seyahat yasağı kaldırıldı, Konuyla ilgili olarak THY sosyal ağ hesabından yapılan duyuruda, "Suudi Arabistan Vatandaşı Yolcularımızın Dikkatine; Suudi Arabistan Sivil Havacılık Otoritesinin yayınladığı genelgeye kadar, Covid-19 tedbir.

THY duyurdu: Suudi Arabistan'ın uyguladığı seyahat yasağı kaldırıldı
24 Haziran 2022 - 00:30
THY duyurdu: Suudi Arabistan'ın uyguladığı seyahat yasağı kaldırıldı,

Konuyla ilgili olarak THY sosyal ağ hesabından yapılan duyuruda, "Suudi Arabistan Vatandaşı Yolcularımızın Dikkatine; Suudi Arabistan Sivil Havacılık Otoritesinin yayınladığı genelgeye kadar, Covid-19 tedbirleri zarfında Türkiye'ye uygulanan gezi yasağı 20.06.2022 tarihi itibarıyla kaldırılmıştır. Suudi Arabistan vatandaşları Türkiye ve Türkiye üzerinden öteki uçuş noktalarına gezi edebileceklerdir. Ilave olarak, seyahat edeceğiniz ülkeye antre koşulları için aralıksız bağlantıyı ve en güncel veri için ilgili ülkenin Dışişleri Bakanlığı veya büyükelçiliklerinden yapılan duyuruları yoklama etmenizi rica ederiz. "ifadelerine yer verdi.

THY duyurdu: Suudi Arabistan'ın uyguladığı seyahat yasağı kaldırıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum