Telefonda tartıştığı kişiyi öldürdü! 11 gün sonra yakalandı

Telefonda tartıştığı kişiyi öldürdü! 11 gün sonra yakalandı, Durum, 11 Haziran  saat 22.30 sıralarında Ballıkuyu Mahallesi 5307 sokakta meydana geldi.

Telefonda tartıştığı kişiyi öldürdü! 11 gün sonra yakalandı
23 Haziran 2022 - 08:31
Telefonda tartıştığı kişiyi öldürdü! 11 gün sonra yakalandı,

Durum, 11 Haziran  saat 22.30 sıralarında Ballıkuyu Mahallesi 5307 sokakta meydana geldi. İddiaya kadar, Mehmet Raşit Özçelik, meçhul nedenle Mehmet Masum Özyekin ile telefonda tartıştı. Mehmet Raşit Özçelik telefondaki tartışmanın peşinde Özyekin'in bulunduğu sokağa geldi. Mehmet Raşit Özçelik aleyhinde gördüğü Özyekin'e tabancayla kurşun yağdırdı. Belirsiz olay yerinden kaçarken, vücuduna isabet eden 7 mermiyle ağır yaralanan Özyekin ise çevredekiler göre özel araçla Tepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Özyekin, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Özyekin'in cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. 

Telefonda tartıştığı kişiyi öldürdü 11 gün sonra yakalandı

TUTUKLANDI

Polis ekipleri olayın ardındaki kaçan canice şüphelisi Mehmet Raşit Özçelik'i tutmak için geniş çaplı soruşturma başlattı. Özçelik, Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde bulunduğu sırada 11 gün sonradan polis ekiplerince yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin gerisinde adliyeye sevk edilen Özçelik, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Telefonda tartıştığı kişiyi öldürdü! 11 gün sonra yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum