Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, Sisal Talih göre gerçekleştirilen Süper Loto, bu akşam 21.30'da çekildi.

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da
21 Temmuz 2022 - 22:45
Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da,

Sisal Talih göre gerçekleştirilen Süper Loto, bu akşam 21.30'da çekildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlana çekilişte kazandıran numaralar 17, 19, 25, 28, 48 ve 50 oldu.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA / TIKLA-ÖĞREN

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 rakam arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto ’da asgari 2, en fazla 6 adet sayıyı içten varsayım ederek ayrı miktarlarda Ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan sütun ve bilinen numara adedine tarafından değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi keza sayıları ilk elden bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden tesadüfen rakam seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto ’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden gelmek mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun bir şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle yerleşmiş olan ve KISMET MERKEZİ adı bahşedilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum