Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, Sisal Talih tarafından gerçekleştirilen Süper Loto, bu akşam 21.30'da çekildi.

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da
23 Haziran 2022 - 22:28
Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da,

Sisal Talih tarafından gerçekleştirilen Süper Loto, bu akşam 21.30'da çekildi. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 8, 12, 23, 25, 38 ve 42 oldu.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri almak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/ÖĞREN

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto ’da en düşük 2, en fazla 6 adet sayıyı içten varsayım ederek farklı miktarlarda Ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan sütun ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları ilk elden bayiye söyleyerek ya da “Sen Seç” ile terminalden tesadüfen sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto ’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden varmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Talih ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun bir şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle sabit olan ve KISMET MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum