Süper Loto'da çekiliş heyecanı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto'da çekiliş heyecanı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyorSÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ İÇİN TIKLAYINIZSÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?1 ile 60 sayı arasından 6 adet .

Süper Loto'da çekiliş heyecanı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da
21 Temmuz 2022 - 20:42
Süper Loto'da çekiliş heyecanı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da,

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Lotoda çekiliş heyecanı Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonlineda

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto ’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı dürüst tahmin ederek farklı miktarlarda Ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve aşina numara adedine tarafından değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları ilk elden bayiye söyleyerek ya da “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto ’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden gelmek mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapılar ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun olarak organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle belirlenmiş olan ve KISMET MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Süper Loto'da çekiliş heyecanı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum