Sultangazi'de evinde ölü bulundu; eşi gözaltına alındı

Sultangazi'de evinde ölü bulundu; eşi gözaltına alındı, Sultançiftliği Mahallesi'nde dün gece saatlerinde, polisi arayan Ömer Köseoğlu, eve geldiğinde eşi Sercan Köseoğlu'nun cansız bedeniyle karşılaştığını bildirdi.

Sultangazi'de evinde ölü bulundu; eşi gözaltına alındı
19 Haziran 2022 - 15:23
Sultangazi'de evinde ölü bulundu; eşi gözaltına alındı,

Sultançiftliği Mahallesi'nde dün gece saatlerinde, polisi arayan Ömer Köseoğlu, eve geldiğinde eşi Sercan Köseoğlu'nun cansız bedeniyle karşılaştığını bildirdi. Polis ekipleri, durum yerinde yapılan birincil incelemenin arkasında Ömer Köseoğlu'nu gözaltına aldı. Köseoğlu'nun emniyetteki sorgusu devam ediyor. Ölüm olayının intihar mı yoksa cinayet mi olduğu yapılacak soruşturmada ortaya çıkarılacak,

"ALT KOMŞU TARTIŞTIKLARINI DUYMUŞ"

Apartman sakinlerinden Selim Çakırtekin, "Bağlı komşunuz, eşini öldürdü dediler, öyle duyduk. Ben duymadım ama daha aşaği komşu tartıştıklarını duymuş. Olmaması gereken bir durum. Her ne olursa olsun, insan bu olaylara başvurmamalı. Geçinemeyebilir lakin böyle şiddet, ölüm çözüm değil. Gayet medeni bir şekilde boşanabilir. Gencecik ahali bu hayattan çekip gidiyor" dedi.

Sultangazi'de evinde ölü bulundu; eşi gözaltına alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum