Sultanbeyli 'de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı

Sultanbeyli ’de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı, Olay geçen pazar günü Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi ’nde yaşandı.

Sultanbeyli 'de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı
23 Haziran 2022 - 12:50
Sultanbeyli ’de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı,

Olay geçen pazar günü Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi ’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 26 yaşındaki M.Ç., girdiği 3 iş yerinde esnafa saldırarak ortalığı birbirine kattı. Ardındaki esnaf göre dışarı çıkarılan M.Ç., seyir halindeki aracın üzerine çıkıp sürücülere zor anlar yaşattı. M.Ç., çıktığı aracın üstünde sürücüye aracı sürmesi için “Sür, sür” diyerek seyir halinde olan aracın üzerinde de bir zaman dans etti. İhbar üzerine durum yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler M.Ç. ’yi yakalayıp gözaltına aldı. M.Ç., gözaltına alındığı karakolda da etrafa saldırarak ortalığı birbirine kattı.

Sultanbeyli ’de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı

 

“NEHIR BARDAKLARINI KIRIP BİR ANDA GİTTİ”

Olaya şahitlik eden esnaflardan Ramazan Albayrak, “Durum pazar günü oldu. 26 yaşında bir genç kız, takriben 1 aydır burada, daha önce yoktu. Sıradan bir taşkınlık çıkardı. İlk baş yan kafelerden başladı sonradan buraya gelip içeride müşteriler varken dere bardaklarını kırıp bir anda gitti. Ondan sonradan bizim yanındaki berber arkadaşımızın camını tekmelemeye başladı. Ardından ahali başına toplanırken kız yine çıldırdı. Yoldan geçen arabaların üstüne çıkıp camlarına vurmaları ve aracın üstüne çıkıp taşkınlık yapmaya başladı. Biz de polise haber verdik. Polis geldi, götürdü. Her Tarafta dışarı çıkmış. Dün akşam buradaydı, her gün burada. Bir tedbir alınamadı. Büyük olanak yasaklı madde kullanıyor. Yetkililerden böyle insanların tedavi edilmesini istiyoruz. Bu tür insanların harcanmamasını istiyoruz. Devlet kadar teminat altına bir bakımevine yerleştirilmesi gerekli. Bir tedbir alınmasını istiyoruz. Esnaf arkadaşlarla burada rahat bir şekilde huzurlu elde etmek istiyoruz” dedi.                       

Sultanbeyli ’de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı

O ANLAR GÜVENLİK KAMERADA

Genç kızın karakolda ve sürücülere kabusu yaşattığı anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde genç kızın yoldan geçen araçların üzerine çıkıp sürücülere güç anlar yaşattığı ihbar üstüne alındığı karakolda da sandalye ve canları tekmeleyerek ortalığı birbirine kattığı görülüyor.

Sultanbeyli ’de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı Sultanbeyli ’de esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum