Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş

Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş, İstanbul'da oturan Şehmus Ele, Kurban Bayramı'nın son günü olan 12 Temmuz'da, ailesiyle birlikte İstanbul'un Çatalca ile Tekirdağ'ın Saray ilçesi sınırlarındaki, millet aralarında 'Kastro' olarak aşina Ça.

Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş
16 Temmuz 2022 - 17:26
Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş,

İstanbul'da oturan Şehmus Ele, Kurban Bayramı'nın son günü olan 12 Temmuz'da, ailesiyle birlikte İstanbul'un Çatalca ile Tekirdağ'ın Saray ilçesi sınırlarındaki, millet aralarında 'Kastro' olarak aşina Çamlıkköy Tabiat Parkı'na piknik yapmaya geldi. Ele'den, piknikte ailesinin yanından ayrıldıktan sonradan, yeniden haber alınamadı. Ailesi Ele'yi bulamayınca jandarmaya kayıp talebinde bulundu.

Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş

400 KİŞİLİK EKİP ŞEYMUS'U ARIYOR

Jandarma ekiplerinin ilk gün yaptığı aramadan netice alınamayınca, bu defa bölgeye İstanbul ve Tekirdağ'dan gelen Jandarma Komando Arama-Kurtarma Tabur Komutanlığı (JAK), Polis Arama-Kurtarma (TEMIZ), AFAD, AKUT ile denizde Sahil Emniyet Komutanlığı ekipleri ve gönüllülerden oluşan takriben 400 şahsiyet arama-kurtarma ekibiyle kapsamlı olarak havadan dron, karadan iz peşine düşüp takip köpeklerinin de kullanıldığı arama çalışmaları başlatıldı.

Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş

CEP TELEFONU VE BIÇAK İNCELENİYOR

Yapılan aramalarda Şehmus Ele'nin ormana girdiği yerden 1 kilometre uzaklıkta cep telefonu ile bıçağı bulundu. Ele'nin cep telefonu ve bıçağı jandarma göre incelenmeye alındı. Ekipler, aramaları İstanbul bölgesinde yoğunlaştırdı. Kastro bölgesinden ormana giren Ele'nin Çilingoz, Korsan, Malatra koylarına gitme ihtimali doğrultusunda ekipler, bu bölgeyi havadan ve karadan tarıyor. Ormanda ağaçların sıklığı nedeniyle aramalar güçlükle yürütülüyor.

Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş

GÖRGÜ TANIĞINDAN SU İSTEMİŞ

Kayıp haberlerinin peşinde bir görgü tanığının jandarmayı arayıp Şehmus Ele ’yi 12 Temmuz ’da ormanda gördüğünü söylediği belirtildi. Adap tanığı verdiği bilgide, "Ağaçlık alandan bölgedeki koya giderken bir ara ara verme verdik. Ormanlık alandan ses gelmesi üzerine o bölgeye gittiğimizde bir kişiyi gördük ve bizden su istedi. Ama yanımızda su olmaması üstüne kendisine su veremedik ve kayboldu ise gideceği yere götürebileceğimizi söyledik. Ama kendisi kaybolmadığını ve bölgeyi bildiğini söyleyince yanından ayrıldık" ifadelerini kullandı.

Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş Şehmus Ele, kaybolduğu gün ormanda karşılaştığı kişiden su istemiş, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum