Önce taciz etti sonra dövdü! Sosyal medya paylaşımı 'pes' dedirtti: Erkek adam...

Önce taciz etti sonra dövdü! Sosyal medya paylaşımı 'pes' dedirtti: Erkek adam..., İstanbul ’da yaşamış Şevval Ö., bayram tatilinde ailesi ile birlikte Sakarya ’nın Karasu ilçesine geldi.

Önce taciz etti sonra dövdü! Sosyal medya paylaşımı 'pes' dedirtti: Erkek adam...
21 Temmuz 2022 - 18:39
Önce taciz etti sonra dövdü! Sosyal medya paylaşımı 'pes' dedirtti: Erkek adam...,

İstanbul ’da yaşamış Şevval Ö., bayram tatilinde ailesi ile birlikte Sakarya ’nın Karasu ilçesine geldi. 19 Temmuz Salı günü gece saat 00.30 sıralarında Yalı Mahallesi Batı Karadeniz Caddesi üstünde sahilde yürüyüş gerçekleştirmek için konakladıkları evden meydana çıkan Şevval Ö., güya sokakta Talip A.'nın sözlü tacizine maruz kaldı. Kendisine tekliflerde yer alan tacizciye tepki belirten genç kız, telefonunu çıkartarak tacizcinin aracının plakasının fotoğrafını çekerek şikayetçi almak istedi.

Fotoğraf çekildiğini fark eden Talip A., araçtan inerek genç kıza saldırdı. Saldırıdan kurtulmak isteyen genç kız, bir tekel bayiine girerek destek istedi.

Önce taciz etti sonra dövdü Sosyal medya paylaşımı pes dedirtti: Erkek adam...Tekel bayiine de gelen saldırgan, genç kıza yumruk ve tekmeler ile saldırıp telefonunu parçaladı. Atak hatıra saniye saniye emniyet kamerası tarafından görüntülendi.

Önce taciz etti sonra dövdü Sosyal medya paylaşımı pes dedirtti: Erkek adam...
Olayın peşinde genç kız darp raporu alırken, tacizci Talip A. ise tutuklanarak Sakarya 1. Nolu L Tipi Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.

ÇOK SAYIDA FARKLI SUÇTAN KAYDI VARMIŞ

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Talip A.'nın daha öncesinde yaralama başta elde etmek üzere birçok farklı suçtan kaydının bulunduğu öğrenildi. Şahsın sosyal medya üstünde silahla verdiği poz ilk olarak olmak üzere diğer paylaşımları da dikkat çekti.

Talip A.'nın “Erkek adam yalakalık, sarkıntılık yapmaz", "Canımı yakıt değin cesareti olanın sonuçlarına katlanacak dek da gücü olmalı", "İnsanlar reel yüzlerini, sizden istediklerini alamadıklarında gösterirler” şeklinde paylaşımlar yaptığı görüldü.

Önce taciz etti sonra dövdü Sosyal medya paylaşımı pes dedirtti: Erkek adam... Önce taciz etti sonra dövdü! Sosyal medya paylaşımı 'pes' dedirtti: Erkek adam..., başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum