Konya'da korkunç olay! Evde çıkan yangında pencereden atlayan kadın hayatını kaybetti

Konya'da korkunç olay! Evde çıkan yangında pencereden atlayan kadın hayatını kaybetti, Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Mahallesi Birim Sokak'ta 3 katlı bir apartmanın son katında Suriyeli ailenin yaşadığı evde saat 11.30 sıralarında yangın çıktı.

Konya'da korkunç olay! Evde çıkan yangında pencereden atlayan kadın hayatını kaybetti
21 Mayıs 2022 - 16:51
Konya'da korkunç olay! Evde çıkan yangında pencereden atlayan kadın hayatını kaybetti,

Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Mahallesi Birim Sokak'ta 3 katlı bir apartmanın son katında Suriyeli ailenin yaşadığı evde saat 11.30 sıralarında yangın çıktı. Zihinsel engelli Muhanned El Şemali'nin (23) çıkardığı öne sürülen yangın, kısa sürede büyüdü. Bu sırada yangını gören Aysa El Şemali paniğe kapılarak, evin penceresinden kendini apartman boşluğuna bıraktı. El Şemali hayatını kaybederken, ihbar üzerine adrese polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Konyada korkunç olay Evde çıkan yangında pencereden atlayan kadın hayatını kaybetti

Yaralanan aile bireyleri Ragıp (19), Muhammed (17), Fatma ve Muhanned El Şemali (23) ise kendi imkanlarıyla evden çıktı. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, yangın ise itfaiyenin müdahalesi sonucu söndürüldü.

Aysa El Şemali'nin cansız bedeni otopsi için Büyük Kasaba Hastanesi ’nin morguna götürüldü. Yangını çıkardığı bahis edilen Muhanned'in anneannesi Aysa El Şemali'nin 1 hafta önce Suriye'den Konya'ya geldiği belirtildi.

Polis, yangınla ilgili soruşturma başlattı. 

Konya'da korkunç olay! Evde çıkan yangında pencereden atlayan kadın hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum