Kesik baş cinayeti

Kesik baş cinayeti, İstanbul Başakşehir ’e ast Kayaşehir Mahallesi Sazlıdere Barajı yolunda Kurban Bayramı ’nın birinci günü kurban payı dağıtan E.Ö., yol kenarında başı olmayan bir beden gördü.

Kesik baş cinayeti
11 Temmuz 2022 - 07:52
Kesik baş cinayeti,

İstanbul Başakşehir ’e ast Kayaşehir Mahallesi Sazlıdere Barajı yolunda Kurban Bayramı ’nın birinci günü kurban payı dağıtan E.Ö., yol kenarında başı olmayan bir beden gördü. E.Ö., anında polisi arayarak data verdi. Polis ekipleri olay yerine geldi. Cesedin bir kadına ait olduğu belirlendi. Kadının başı da cesetten 10 metre uzaklıkta bulundu. Durum Yeri İnceleme ekipleri beden üzerinde yaptıkları incelemede kadının vücudunda 20 ’den fazla bıçak darbesi tespit etti.

KAMERALAR İNCELENİYOR

Kadının cesedi ve başı yapılan incelemenin ardındaki Adli Tıp Kurumu ’na götürüldü. devam eden araştırmada öldürülen kadının Türkmenistanlı Nobar Gafarova (51) olduğu belirlendi. Polis, bölgedeki kamera görüntülerini topladı. Türkmenistanlı kadını öldüren fail ya da failleri bulmak için çalışmanın devam ettiği bildirildi.

Kesik baş cinayeti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum