Kağıthane'de 2 arkadaşın gizemli ölümü

Kağıthane'de 2 arkadaşın gizemli ölümü, Durum, Gültepe Telsizler Mahallesi Birben Sokak 9/5 numarada saat 14.30 sıralarında meydana geldi.

Kağıthane'de 2 arkadaşın gizemli ölümü
30 Haziran 2022 - 11:16
Kağıthane'de 2 arkadaşın gizemli ölümü,

Durum, Gültepe Telsizler Mahallesi Birben Sokak 9/5 numarada saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Bir süredir benzer evde kaldıkları öğrenilen Ferudun Kesgin (38) ile İlker Yılmaz (29), geçen pazar günü, kaldıkları binanın girişindeki bakkaldan alışveriş yaptıktan sonra yeniden kendilerinden haber alınmadı. Telefonla tekrar tekrar aramalarına rağmen Kesgin ile Yılmaz'a ulaşamayan arkadaşları, pazartesi günü yaşadıkları binaya gelerek kapıyı çaldılar. Kapıyı açan olmayınca ayrılan arkadaşları, bir sonraki gün her tarafta gelip teftiş etmelerine karşın kapıyı açan olmadı.

Son görülmelerinin üzerinden 3 gün geçmesine karşın Kesgin ile Yılmaz'dan hala haber alamayan arkadaşları bugün de kontrol için geldiklerinde, evden kötü kokular geldiğini öğrendi. Komşu dairenin balkonundan, evin balkonuna geçen arkadaşları, camdan içeri baktıklarında Ferudun Kesgin ile İlker Yılmaz'ın, yatak odasında anadan doğma şekilde dingin olduklarını gördü.

Kağıthanede 2 arkadaşın gizemli ölümü

Haber verilmesi üstüne durum yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kapının çilingir yardımıyla açılmasının peşinde içeri giren sağlık ekipleri, iki arkadaşın ölmüş olduğunu tespit etti. Durum yeri inceleme polisinin evde yaptığı aramada, iki şırınga ile uyuşturucu madde içiminde kullanılan tüp bulundu. Yüksek dozda uyuşturucu madde kullandıkları için ölmüş olabilecekleri ihtimali üzerinde durulan Ferudun Kesgin ile İlker Yılmaz'ın cenazeleri, belirli vefat sebeplerinin bulunabilmesi için Adli Tıp Kurumu Morguna götürüldü.

Kağıthanede 2 arkadaşın gizemli ölümü

Öte yandan, Feridun Kesgin'in 'uyuşturucu madde kullanmak', İlker Yılmaz'ın ise 'tehdit' ve 'hakaret' suçlarından emniyette kayıtlarının olduğu öğrenildi.

Kağıthanede 2 arkadaşın gizemli ölümü

Bakkal Bülent Tosunoğlu, iki arkadaşı en son 3 gün önce gördüğünü belirterek "Pazar günü gördüm, bakkala gelip alışveriş yaptılar. Ertesi gün saat 5 gibi arkadaşları geldi. 'Merak ettik, ulaşamıyoruz' dediler. Yukarı çıktık baktık, ses falan yoktu. Salı günü arkadaşları bir daha geldi, tekrar ses yoktu. Bugün de geldiler; bir koku geliyordu. 'Bir çıkın bakın, kedi ya da bunlara bir şey oldu' dedim. Bir dost bağlı apartmanın boşluğundan balkona girdi. Altında gelip kendilerini yerlere attılar. 'Polisi ara, bunlar ölmüşler' dediler. 1.5 senedir buradalardı, alışveriş yapıp gidiyorlardı. Çok fazla diyalogumuz yoktu" dedi.

Kağıthanede 2 arkadaşın gizemli ölümü

Cadde sakinlerinden Mehmet Akar ise "Yukarıdan fena bir koku geliyordu. Çok fena bir görüntü vardı, morarmışlardı. O Kadar bir koku vardı ki; merdivenden kusa kusa altında inmek zorunda kaldım. Arkadaşı tanıyorduk, yeni taşınmıştı. Taşınırken yardımcı olmuştuk. Fazla üzüldük, şoktayız da. Uyuşturucu kullandıklarını söylediler. İkisi yatakta aynı anda krize girmişler. Anadan Doğma vaziyettelermiş" diye konuştu.

Kağıthanede 2 arkadaşın gizemli ölümü Kağıthane'de 2 arkadaşın gizemli ölümü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum