İstanbul'da 'suikast' operasyonu: Çok sayıda gözaltı var

İstanbul'da 'suikast' operasyonu: Çok sayıda gözaltı var, İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid, 13 Haziran Pazartesi günü yaptığı açıklamada Türkiye'de ve İstanbul'da yer alan İsrail vatandaşlarına "Hemen ülkeden ayrılın" diyerek İsraillilere yönelik saldırı uyarısında b.

İstanbul'da 'suikast' operasyonu: Çok sayıda gözaltı var
23 Haziran 2022 - 09:35
İstanbul'da 'suikast' operasyonu: Çok sayıda gözaltı var,

İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid, 13 Haziran Pazartesi günü yaptığı açıklamada Türkiye'de ve İstanbul'da yer alan İsrail vatandaşlarına "Hemen ülkeden ayrılın" diyerek İsraillilere yönelik saldırı uyarısında bulundu. Lapid'in açıklamalarının arkasından İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Terörle Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri, operasyon başlattı.

İsrailli vatandaşlara karşın terör saldırısı hazırlığı yaptığı değerlendirilen bir takım şüpheliler gözaltına alındı. Şüphelilerin adreslerinde arama yapıldı. Polis Beylikdüzü'nde bir adreste de incelemelerde bulundu. Ekiplerinin çalışmaları 4 saat sürdü.

İstanbulda suikast operasyonu: Çok sayıda gözaltı var İstanbul'da 'suikast' operasyonu: Çok sayıda gözaltı var, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum