İçişleri Bakanlığı: 1 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu

İçişleri Bakanlığı: 1 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu, İçişleri Bakanlığından yapılan yazılmış açıklamada, “İçişleri Bakanlığı koordinesinde Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nce yürütülen ikna çalışmaları neticesinde; PKK te.

İçişleri Bakanlığı: 1 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu
21 Temmuz 2022 - 20:43
İçişleri Bakanlığı: 1 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu,

İçişleri Bakanlığından yapılan yazılmış açıklamada, “İçişleri Bakanlığı koordinesinde Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nce yürütülen ikna çalışmaları neticesinde; PKK terör örgütünden kaçan 1 terör örgütü mensubu daha emniyet güçlerine teslim oldu” denildi.

SAYI 61'E YÜKSELDİ

Açıklamada, “Teslim olan örgüt mensubunun 2013 yılında terör örgütüne katıldığı ve Irak'ta etkinlik yürüttüğü tespit edildi. Sürdürülen ikna çalışmaları sonucunda; 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren teslim olan örgüt mensubu sayısı 61'e yükseldi” denildi.

İçişleri Bakanlığı: 1 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum