Fatih'te ayakkabı imalathanesinde yangın! İş yeri kullanılamaz hale geldi

Fatih'te ayakkabı imalathanesinde yangın! İş yeri kullanılamaz hale geldi,  Yangın, Fatih ilçesi Mimar Hayrettin Mahallesinde sabah 06.30 sıralarında çıktı.

Fatih'te ayakkabı imalathanesinde yangın! İş yeri kullanılamaz hale geldi
23 Haziran 2022 - 08:32
Fatih'te ayakkabı imalathanesinde yangın! İş yeri kullanılamaz hale geldi,

 

Yangın, Fatih ilçesi Mimar Hayrettin Mahallesinde sabah 06.30 sıralarında çıktı. Edinilen bilgiye takriben, Gedikpaşa Camii Sokakta yer alan 4 katlı binanın üçüncü katındaki pabuç imalathanesinden alevlerin yükseldiğini görenler durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Durum yerine Fatih, Beyoğlu, Bakırköy ve Bayrampaşa'dan itfaiye ekipleri gelerek yangına müdahale etti. Üçüncü katta çıkan yangın büyüyerek bir üstteki kata ve ast binaya sıçradı.

Alev alev yanan meslek yeri, itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla yoklama altına alınarak söndürüldü. Polis ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Yangın sonrası herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, iş yeri yanarak kullanılamaz hale geldi.

İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebini araştırırken, polis ekipleri de olayla ilgili tahlil başlattı.

Fatihte ayakkabı imalathanesinde yangın İş yeri kullanılamaz hale geldi Fatih'te ayakkabı imalathanesinde yangın! İş yeri kullanılamaz hale geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum