Eskişehir 'de annesi Serap Bor 'u öldüren 15 yaşındaki çocuk ve babası adliyede

Eskişehir ’de annesi Serap Bor ’u öldüren 15 yaşındaki çocuk ve babası adliyede, Tepebaşı ilçesine alt Fevziçakmak Mahallesi ’nde oturan Serap Bor, dün evine gelen ve babasıyla yaşamış oğlu İ.A.

Eskişehir 'de annesi Serap Bor 'u öldüren 15 yaşındaki çocuk ve babası adliyede
20 Mayıs 2022 - 16:05
Eskişehir ’de annesi Serap Bor ’u öldüren 15 yaşındaki çocuk ve babası adliyede,

Tepebaşı ilçesine alt Fevziçakmak Mahallesi ’nde oturan Serap Bor, dün evine gelen ve babasıyla yaşamış oğlu İ.A. tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. İ.A., evde ekmek yapmak için toplanan komşular Ayşe Altın (60), Döndü Mera (61), Türkan Çimen ’i (50) de yaralayıp, olay yerinden kaçtı. Polis ekiplerince başlatılan soruşturma dahilinde İ.A. ve azmettirdiği öne sürülen babası Erkan A., olayın yaşandığı Fevziçakmak Mahallesi ’ndeki öbür sokaklarda yakalanarak gözaltına alındı.

Eskişehir ’de annesi Serap Bor ’u öldüren 15 yaşındaki çocuk ve babası adliyede

Şüphelilerle birlikte İ.A. ’nın kullandığı pompalı tüfek de ele geçirildi. Sıhhat kontrolünden geçirilen İ.A. ve Erkan A., emniyetteki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edildi. Erkan A., maskenin yanı sıra kapüşonla yüzünü gizlemeye çalıştı. Baba ve oğlu, savcılık sorgusuna alındı.

Öte yandan İ.A. ’nın pompalı tüfekle yaraladığı Ayşe Altın, Döndü Otlak ve Türkan Çimen ’in hastanedeki tedavilerinin sürdüğü, yaşamsal tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

Eskişehir ’de annesi Serap Bor ’u öldüren 15 yaşındaki çocuk ve babası adliyede, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum