Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen sanığa 'indirimsiz' 6 yıl hapis

Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen sanığa 'indirimsiz' 6 yıl hapis, Çukurova ilçesi, Mahfesığmaz Mahallesi'nde A.O., 2017'de bir arkadaşı yoluyla Sefer Bilal ile tanışıp sevgili oldu.

Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen sanığa 'indirimsiz' 6 yıl hapis
23 Haziran 2022 - 12:51
Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen sanığa 'indirimsiz' 6 yıl hapis,

Çukurova ilçesi, Mahfesığmaz Mahallesi'nde A.O., 2017'de bir arkadaşı yoluyla Sefer Bilal ile tanışıp sevgili oldu. Sefer Bilal, iddiaya göre ilişkinin başında A.O.'ya ayrıca psikolojik keza de maddi zorlama uyguladı. Bu duruma dayanamayan A.O., 5 ay sonradan ilişkisini bitirdi ancak Sefer Bilal peşini bırakmadı. Sırtına ve koluna kadının adını yazdırıp, barışmak isteyen Sefer Bilal'nin tekliflerini A.O. kabul etmedi. Barışma isteği bir kere daha reddedilen Sefer Bilal, bu defa A.O.'nun otomobiline kurşun yağdırdı. A.O. saldırıdan yara almadan kurtuldu.

YÜZÜNE 22 DİKİŞ ATILDI

2018 yılında da A.O. taksiye bindiği sırada Sefer Bilal'nin silahlı saldırısına uğradı. Bacağına 4 kurşun isabet A.O. hastaneye kaldırıldı. Gözaltına alınan Sefer Bilal de çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 'Kasten yaralama' suçlamasıyla yargılanan Sefer Bilal, 4 ay cezaevinde kaldıktan daha sonra terhis edildi.

Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen sanığa indirimsiz 6 yıl hapis

Tahliye edildikten daha sonra sözlü tacizlerini sürdüren Sefer Bilal, son olarak geçen yıl 28 Kasım'da peşine düşüp takip ettiği A.O.'nun bir restorana girdiğini gördü. Sefer Bilal, bir kez daha uzlaşma teklifini kabul etmeyen kadına saldırıp, yüzünü ustura ile kesti. Saldırgan kaçarken, A.O.'nun yüzüne 22 dikiş atıldı.

Gözaltına alınan Sefer Bilal, ifadesinin arkasında çıkartıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı. Sefer Bilal'nin sorgusunda, "Pişmanım, üzerime atılan suçlamayı kabul etmiyorum" dediği belirtildi. sırası gelmişken Sefer Bilal'nin, yakaladıktan sonradan sosyal medya hesabından 'Herkese elveda yakalandım' paylaşımı yaptığı görüldü.

İNDİRİMSİZ 6 YIL HAPİS CEZASI

Sefer Bilal hakkında Adana 29'uncu Asliye Suç Oluşturan Mahkemesi'nde dava açıldı. Bilal, davanın karar duruşmasında, suçlamaları kabul etmeyerek tahliyesini istek etti. Esir sanık Sefer Bilal, "Mahkemece lehime olan hükümlerin değerlendirilmesini talep ediyorum. Hakkımda tahliye kararı verilmesini talep ediyorum. Vereceğiniz karara saygı duyuyorum" dedi. Mahkeme heyeti de Sefer Bilal'ı, 'haksız tahrik' ve 'iyi hal indirimi' uygulanmaksızın 6 yıl hapis cezasına çarptırdı. Tahliye talebi ise reddedildi.

Eski sevgilisinin yüzünü usturayla kesen sanığa 'indirimsiz' 6 yıl hapis, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum