Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler

Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler, Durum, 19 Temmuz günü Sarıçam ilçesi, Osmangazi Mahallesi ’ndeki bir apartmanda meydana geldi.

Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler
21 Temmuz 2022 - 16:38
Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler,

Durum, 19 Temmuz günü Sarıçam ilçesi, Osmangazi Mahallesi ’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Çocukları kavga eden Ay Işığı Taştan ile komşusu T.K. arasında tartışma çıktı. Kavga büyüdü, Taştan ile T.K. saç saça kavgaya tutuştu. Sesleri duyan T.K.'nın polis memuru eşi M.K., üst kata çıkarak iddiaya göre Taştan ’ı darbetti.

Apartmandaki güvenlik kameralarına yansıyan ağız dalaşı, öteki dairelerde oturanların araya girmesiyle son buldu. Taştan darp raporu alıp M.K.'den davacı oldu.

Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler

‘KOCASI BANA GELİP VURDU'

Olaydan sonradan karakola artan bir şekilde davacı olduğunu belirten Ay Işığı Taştan, "Durum çocuk kavgası olarak görülse de komşumuz olan bayan, çocuklarıma aleyhinde baskı eğilimi sergiliyordu. Oğlumla kendi oğlu ağız dalaşı etmiş. Kapıda oğlumu görünce ‘Çık dışarı seni gördüğüm tekrar döveceğim ’ diye tepki gösterdi. Elini beline koyup tehditler savurdu. Oğluma benim yanımda bağırınca müsaade etmedim. Dışarı çıktığımda beni itekledi. Çocuğumu dövmeye çalıştı. Biz de saç saça tartışma ettik. Polis memuru olan kocası gelip bana vurdu. Bizi korkutma etmeye devam ettiler. Oğlum altında inmeye korkuyor. Ben kendimi en dar hissettiğim evimde darbedildim” dedi.

Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler

KOMŞU DA ŞİKAYETÇİ OLDU

Komşusu T.K.'nin de Taştan ’dan şikayetçi olduğu öğrenildi. T.K., ifadesinde Taştan ’ın oğlu T.T. ’nin, oğlunu cami çıkışında çenesinden tuttuğunu ve dövmekle korkutma ettiğini belirtti. T.K'nın, olay günü Taştan ile konuşmaya gittiğini bu sırada kendisine tokat atıldığını söylediği öğrenildi. Ayrıca T.K., polis memuru eşi M.K. ’nin kavga sesleri üzerine yukarıya çıktığını ve ayırmak isterken, Taştan ’ın elini ısırdığını öne sürdü.

Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler Çocuk kavgasında birbirlerine girdiler, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum