Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da, Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, bu akşam saat 21.30'da çekildi.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da
06 Temmuz 2022 - 22:58
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da,

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, bu akşam saat 21.30'da çekildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 46, 79, 81, 82, 83, 88, 52(Joker) ve 85(SüperStar) oldu.

Deli Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri almak üzere haftanın 3 günü saat 21:30 ’da düzenleniyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/ÖĞREN

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Deli Sayısal Loto, 1 ’den 90 ’a değin olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında asgari 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen öbür miktarlarda Ikramiye kazanabilirsin.

Deli Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Ulusal Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Ulusal Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 rakam çekilir. Bu rakam kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın sütun ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 6 rakamının tamamının içten tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, şampiyon kombinasyonun 5 rakamının içten tahmin edildiği ve 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, şampiyon kombinasyonun 5 rakamının dürüst varsayım edildiği oysa 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 bilen”, şampiyon kombinasyonun 4 rakamının dürüst varsayım edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, şampiyon kombinasyonun 3 rakamının dürüst varsayım edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının dürüst tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelden oynanmış hazırlanmış bilet satın alabilir ya da “Sen Seç” ile terminalden tesadüfen rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Deli Sayısal Loto çekilişlerini Ulusal Piyango ’nun devlete ait YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL ’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Deli Sayısal Loto oynayabilir.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum