Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri edinmek üzere haftanın 3 günü saat 21:30 ’da düzenleniyor.ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇ

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da
04 Temmuz 2022 - 23:54
Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da,

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri edinmek üzere haftanın 3 günü saat 21:30 ’da düzenleniyor.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Deli Sayısal Loto, 1 ’den 90 ’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen bambaşka miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Deli Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com ya da Ulusal Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Hem Ulusal Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine tarafından değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının dürüst tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, şampiyon kombinasyonun 5 rakamının dürüst varsayım edildiği ve 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşdeğer olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru varsayım edildiği oysa 6 ’ıncı rakamın “Joker” rakamından öbür olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının dürüst tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 haberdar olan”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının içten tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 haberdar olan”, şampiyon kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango ’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon yalnızca 3 TL ’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Deli Sayısal Loto oynayabilir.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum