Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım 2021 sonuçları canlı yayın sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

24 Kasım 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları için gözler bugün Milli Piyango TV canlı yayınında olacak.

Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım 2021 sonuçları canlı yayın sonrası millipiyangoonline.com adresinde!
26 Kasım 2021 - 11:09
"Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi için gözler bugün Milli Piyango TV canlı yayınında olacak. Noter huzurunda yapılacak olan çekilişte 6 talihli numaranın beraberinde Joker ve Süperstar numaraları da tespit edilecek. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gerekli olan tüm ayrıntılar.
24 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, ST KAÇTA?NSayısal çekilişi çarşamba günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.Com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.
SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ. Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online , mobil uygulama üzerinden ve bayiler  oynanabilir. SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. Bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.N  nSüperstar ne kadar ikramiye verir?

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum