Bursa'da 150 personel ve dronlu ortak uygulama

Bursa'da 150 personel ve dronlu ortak uygulama, İnegöl İlçe Güvenlik Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ahmet Türkel Çevre Yolu, Cerrah kavşağı, Mimar Sinan bulvarı, İnegöl Caddesi edinmek üzere şehrin kayda değer noktalarında araç ve şüpheli kişileri inc.

Bursa'da 150 personel ve dronlu ortak uygulama
23 Haziran 2022 - 08:33
Bursa'da 150 personel ve dronlu ortak uygulama,

İnegöl İlçe Güvenlik Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ahmet Türkel Çevre Yolu, Cerrah kavşağı, Mimar Sinan bulvarı, İnegöl Caddesi edinmek üzere şehrin kayda değer noktalarında araç ve şüpheli kişileri inceledi. Başvuru zarfında kafeler ve alkollü mekanlarda denetlendi. Kullanım noktalarında araçlar dikkatle aranırken, sürücü ve kişilerin GBT sorgulaması yapıldı. İlçe genelinde yapılan uygulamalarda 17 kafe ve alkollü mekan denetlendi. Kumar oynandığı tespit edilen kıraathane işletmecisi hakkında adli operasyon başlatıldı.

Bursada 150 personel ve dronlu ortak uygulama

Uygulamada bin 663 Kişinin GBT sorgulaması yapılırken, 804 araç denetim edildi. Aranan 1 şahsın yakalandığı uygulamada 50 aracın sürücüsüne toplam 79 bin 284 TL trafik cezası uygulandı. 

İnegöl Kaymakamı Eren Arslan da uygulama yerlerine gitgide artarak ekiplere başarılar diledi. Denetimlerin artarak devam edeceğini vurgulayan Arslan, "Emniyet ve Jandarma ekipleriyle müşterek dilekçe yaptık. İlçemizin önemli noktalarında ve Kafeler ile alkollü mekanlarda denetimler yapıldı. Burada amaç vatandaşın kolaylık ve güvenliğini karşılamak, genel asayişi sağlamaktır. Aranan şahıslar yakalandı. Trafik kurallarına uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı. Suç ve suçlularla uğraş edebilmek için çalışmalarımız sürecek. Allah vatanımızı her türlü kötülüklerden korusun." dedi

Bursa'da 150 personel ve dronlu ortak uygulama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum