Beykoz'da kadın cinayeti! Arkadaşlarını arayıp 'yanlış yaptım' demiş

Beykoz'da kadın cinayeti! Arkadaşlarını arayıp 'yanlış yaptım' demiş, Durum sabahtan saatlerinde Fatih Mahallesi'nde 4 katlı binanın antre katındaki dairede meydana geldi.

Beykoz'da kadın cinayeti! Arkadaşlarını arayıp 'yanlış yaptım' demiş
21 Mayıs 2022 - 16:48
Beykoz'da kadın cinayeti! Arkadaşlarını arayıp 'yanlış yaptım' demiş,

Durum sabahtan saatlerinde Fatih Mahallesi'nde 4 katlı binanın antre katındaki dairede meydana geldi. İddialara kadar eşinden ayrılan 2 çocuk babası Mesut Uzun kendisi gibi eşinden ayrılan Handan Uyaroğlu ile takriben 6 ay önce birlikte yaşamaya başladı. 

GÖĞSÜNDEN VURDU

İkili arasında erken saatlerde bilinmeyen nedenle ağız dalaşı yaşandı. Tartışmanın bir anda kavgaya dönüşmesi üzerine Mesut Uzun ruhsatsız silahı ile Handan Uyaroğlu'nu göğsünden vurdu. Uzun evin içinde tesadüfen ateş etmeye devam etti.

Beykozda kadın cinayeti Arkadaşlarını arayıp yanlış yaptım demiş

Kurşunlardan biri sokaktaki aracın camına isabet etti. Mesut Uzun sonra arkadaşlarını arayarak "Hatalı bir şey yaptım, zorlama durumdayım ben gidiyorum" dedikten sonra telefonu kapattı. Uzun sonradan benzer silahla başına ateş ederek canına kıymak istedi.

Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. İçeriye giren ekipler Mesut Uzun ve Handan Uyaroğlu'nu yerde kanlar içinde yatarken buldu. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri, yaptığı incelemede Uyaroğlu'nun hayatını kaybettiğini, Uzun'un ise zarar görmüş olduğunu belirledi. İlk müdahalenin arkasından Uzun, ambulansla Paşabahçe Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durum yeri ve savcının incelemesinin ardındaki Handen Uyaroğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

ARKADAŞLARINI 'ARAYARAK YANLIŞ YAPTIM' DEMİŞ

Mahallede esnafından Hakan Aras, "Sabah 06.00 sıralarında tabanca sesleri duyulmuş. 08.00 gibi de polis ve ambulans geldiğini gördük" diye konuştu. yardımcı olmak için eve girdiğini söyleyen Halil Bozkurt ise, "Ambulans geldi ve destek istediler. İçeri girdiğimizde bir birey zarar görmüş, bir kişinin de vefat ettiğini gördüm. Daha önce de tartışma ediyorlarmış. Tartışma büyüyünce kadını vurmuş" diye konuştu.

Komşuları Fazlı Gedik de "Sabahtan saatlerinde arkadaşlarını arayarak 'Hatalı yaptım, baskı durumdayım ben gidiyorum' demiş" biçiminde konuştu.

Polisin olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Beykoz'da kadın cinayeti! Arkadaşlarını arayıp 'yanlış yaptım' demiş, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum