Bakırköy 'de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti

Bakırköy ’de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti, Olay, saat 12.00 sıralarında Bakırköy Fahri Korutürk Caddesi'nde meydana geldi.

Bakırköy 'de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti
21 Temmuz 2022 - 16:37
Bakırköy ’de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti,

Olay, saat 12.00 sıralarında Bakırköy Fahri Korutürk Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya tarafından bir kişi daha önce kendisini 19 bin lira dolandırdığını ileri sürdüğü şüpheliyle karşılaştı. Bunun üstüne şüphelinin yanına giden kişi, parasını istedi. İkili aralarında ağız dalaşı başladı. Bu sırada şüpheli kaçmaya çalıştı. Şüpheliyi kısa sürede yakalayan kişi, onu yere yatırarak ‘Paramı istiyorum ’ diye bağırmaya başladı. Çevredekilerin müdahale etmek istemesi üzerine dolandırıldığını iddia eden adam, çevredekilerden polisi aramalarını istedi. İhbar üzerine durum yerine gelen polis ekipleri, hilebaz olduğu iddia edilen şüpheli ile şikayetçiyi karakola götürdü. Dolandırılan kişinin, şüpheliyi yere yatırdığı anlar cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı. Görüntülerde şüpheli kişinin ‘Paranı ben almadım ’ dediği, dolandırılan adamın ise ‘Paramı istiyorum, bu adam benim 19 bin liramı aldı ’ dediği yer aldı.

Bakırköy ’de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti
O anlara şahit olan Sevimli Duman, "2 birey burada alacak verecek meselesi yüzünden tartışıyordu. Dolandırıcılık vakası sanırım. Önce yukarıda başladılar tartışmaya daha sonra buraya getirmiş yere yatırmış. Kafasına bastırıyordu. Yerdeki de ‘beni kurtarın ’ diye bağırıyordu. Müdahale etmeye çalıştık. Adam ‘Bu beni dolandırdı anında polisi çağırın ’ diye bağırdı. Polis geldi adamı aldılar" dedi.Bakırköy ’de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti Bakırköy ’de kendisini dolandırdığını iddia ettiği şüpheliyi yatırıp polise teslim etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum