Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama

Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama, Durum, 17 Haziran'da saat 22.00 sıralarında Muratpaşa Mahallesi Paşakızı Sokak'ta meydana geldi.

Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama
19 Haziran 2022 - 17:30
Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama,

Durum, 17 Haziran'da saat 22.00 sıralarında Muratpaşa Mahallesi Paşakızı Sokak'ta meydana geldi. İnşaatta çalışan Fırat Işık, aynı evi paylaştığı Ayşecik Dağıstanlı Ceylan'ın yanına geldi. İddiaya göre, Ceylan ile Erdem İçoğlu'nu evde beraber gören Işık, bıçak çekti. Bu sırada araya giren Ceylan'ın kalbine bıçak saplandı. Ceylan kanlar için yere yığıldı, durum yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İhbarla gelen ambulansla Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ceylan, burada hayatını kaybetti.

Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama
KANI TEMİZLEDİLER

Olayın arkasında Fırat Işık ile Erdem İçoğlu gözaltına alındı. Işık ile İçoğlu'nun sağlık ekipleri gelmeden önce evdeki kanı temizledikleri, sonradan 112 Acele Çağrı Merkezi'ni aradıkları belirlendi. İşlemlerinin gerisinde 2 şüpheli, adliyeye sevk edildi. Işık ve İçoğlu, 'kasten öldürme' ve 'delilleri değil etmek' suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama

Bu arada hayatını kaybeden Ayşecik Dağıstanlı Ceylan için öğle vakti Narmanlı Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Namaz sonrası Ceylan'ın cenazesi, toprağa verildi.

Ayşecik Dağıstanlı Ceylan cinayetinde 2 tutuklama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum