Avcılar 'da itfaiyeci damada arkadaşlarından ilginç hediye

Avcılar ’da itfaiyeci damada arkadaşlarından ilginç hediye, İtfaiye eri Muharrem Akbulut, Kübra Özdemir ile düğün masasına oturdu.

Avcılar 'da itfaiyeci damada arkadaşlarından ilginç hediye
21 Mayıs 2022 - 16:50
Avcılar ’da itfaiyeci damada arkadaşlarından ilginç hediye,

İtfaiye eri Muharrem Akbulut, Kübra Özdemir ile düğün masasına oturdu. Avcılar ’daki Ambarlı Sahili ’ndeki bir kır bahçesinde yapılan nikah ve düğüne çiftin yakınları ve itfaiyeciler katıldı. Düğün masasında ömür boyu birlikteliğe “Evet” diyen çift dans etti, peşinde takı törenine geçildi.

Çiftin yakınlarının arkasında itfaiyeciler arasında topladıkları paralarla aldıkları altınları bir halata çengelli iğne ile tuttururken, bunun yanı sıra itfaiye araçlarında yer alan suyu üç bambaşka kola dağıtan ‘Fikrasyon ’, ara bağlantıyı karşılayan ‘Nümayiş ’ isimli kısa hortumun yanı sıra hortumlara gelen suyu basınçla verilmesini sağlayan basınca dirençli ‘Lans ’ isimli borudan oluşan parçayı çiftin yanına getirdi. Davetlilerin yanı sıra güvey Muharrem Akbulut ve eşi Kübra ’nın şaşkın bakışları arasında itfaiye aracının parçası damadın boynuna asıldı.

Avcılar ’da itfaiyeci damada arkadaşlarından ilginç hediye

İtfaiye eri Abdülkadir Işık, geline “Çok konuşursa burada uzanan parça ile ağzını kapatırsın” diye mizah yaptı. Çifte sürpriz hediyeyi organize eken itfaiyeciler arasında bulunan santral operatörü Tuğba Burcu Yılmaz, “Avcılar İtfayesi ’ndeki arkadaşlarımızın hediyesi ile farkını ortaya koyduk” dedi. İtfaiyeciler sonra mesai arkadaşları ve gelin ile anı fotoğrafı çektirerek mutluluk diledi.

Avcılar ’da itfaiyeci damada arkadaşlarından ilginç hediye, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum