2 aylık hamile eşi Rabia Yılmaz'ı öldürmüştü! Yakalandı

2 aylık hamile eşi Rabia Yılmaz'ı öldürmüştü! Yakalandı, Isparta Şehir Halkı Hastanesi'nde karşılama görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen Rabia Yılmaz, kısa zaman önce hayatını Ayhan Yılmaz ile birleştirdi.

2 aylık hamile eşi Rabia Yılmaz'ı öldürmüştü! Yakalandı
23 Haziran 2022 - 14:01
2 aylık hamile eşi Rabia Yılmaz'ı öldürmüştü! Yakalandı,

Isparta Şehir Halkı Hastanesi'nde karşılama görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen Rabia Yılmaz, kısa zaman önce hayatını Ayhan Yılmaz ile birleştirdi. Rabia Yılmaz, birincil evliliğinden 8 yaşındaki oğlunu da yanlarına aldı. Bir vakit daha sonra çift arasında geçimsizlik başlayınca Rabia Yılmaz annesinin evine döndü. 2 aylık gebe Rabia Yılmaz'ın annesinin Hızırbey Mahallesi 111'inci Cadde'deki 3 katlı apartmanın 3'üncü katındaki evine, 21 Haziran'da saat 23.30 sıralarında Ayhan Yılmaz geldi.

İddiaya kadar, çift arasında meydana çıkan tartışmanın gerisinde Ayhan Yılmaz, yanında getirdiği tabancayla Rabia Yılmaz'a ateş edip olay yerinden kaçtı. Silah sesini duyan çevredekilerin ihbarıyla eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık Durumu ekipleri, Rabia Yılmaz ile karnındaki bebeğinin yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay esnasında evde yer alan ve başını sıyıran kurşun sebebiyle hafif yaralanan Rabia Yılmaz'ın annesi Ayfer Aydınlı ise hastanedeki tedavisinin gerisinde taburcu edildi.

UZAKLAŞTIRMA KARARI VARMIŞ

Isparta Şehir Hastanesi'nin morguna kaldırılan Rabia Yılmaz'ın cenazesi, dün gözyaşları arasında toprağa verildi. Rabia Yılmaz'ın eşiyle yaşadığı sıkıntılar nedeniyle 16 Haziran'da mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırdığı da öğrenildi. Durum sonrası kaçan Ayhan Yılmaz ise polis ekiplerince gece saatlerinde yakalandı. Gözaltına alınan Yılmaz'ın, ifadesinin gerisinde bugün adliyeye sevk edileceği belirtildi.

2 aylık hamile eşi Rabia Yılmaz'ı öldürmüştü! Yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. İçeriğin Kaynağı takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum